Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom képernyője rendszer...

A laptopom képernyője rendszeresen lefagy és elsötétül, majd visszaáll. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ezt a hibaüzenetet írja ki elsötétedés után: HIBAÜZENET:A(z) NVIDIA Windows Kernel Mode Driver Version 306.97 képernyőillesztő nem reagált,és utána sikeresen helyreállt.

Ezt kb azóta csinálja, amióta frissítettem az Nvidia Geforce 8400M G 256MB videókártya driverét. Win7-en kezdte el csinálni, most Win8 van a gépen, mert előtte vírusra gyanakodtam, de azóta is csinálja. Több éves a gép, még soha nem produkált ilyesmit.



2013. jan. 24. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lényeges-e: ez egy MSI EX600-as laptop.
2013. jan. 24. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedd le a noti gyártód driverét és ne az nvidia legfrissebbjét. Nekem is kicsinálja a gépem az nvidia driverei.
2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezzel próbálkozom.
2013. jan. 24. 23:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos az MSI oldalán a legfrissebb frissítés 2008-as, és 32bite XP-hez illetve Vistához alkalmasak. próbáltam telepíteni valamelyiket, de mivel nekem 64bites win8-om van, rögtön kiírta, hogy nem kompatibilis az oprendszerrel.

Szóval marad az nvidia drivere, próbálok valami jobbat leszedni. Úgy néz ki, hogy egyik gyártónak sem érdeke, hogy hosszú távon tudjam használni a laptopomat, hiszen már több mint öt éves, illene már újat venni, nemde? De hát sajnálnám, mert semmi baja nincs, kielégíti a szükségleteimet, és egyelőre pénzem sincs újra.

2013. jan. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!