Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok mondani informatikai...

Tudtok mondani informatikai versenyt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,hogy ebben jó vagyok szoftverhez és hardverhez is!

Viszont az iskolánkban csak matek,fizika és magyar versenyekre szoktak menni. Meg szeretném mutatni,hogy én ebben vagyok a jó és szívesen mennék versenyekre de nem tudok ilyenről,hogy lenne. Ha tudnátok mondani akkor nagyon megköszönném.(fiú,13 éves,Tolna Sztárai Mihály Gimnázium)


Hülyék kerüljenek. köszi :)



#informatika verseny
2013. jan. 26. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Bár nem általános iskolai szintű. Most volt nem rég, részt vettem benne, elég kemény (2. éves programozó hallgató létemre :( ) . Internetes dolog volt, ingyenesen nevezhető. Szoktak ilyenek indulni néha, figyelni kell őket (nálunk az egyetemen ki volt ragasztva pl.).


Egyébként még középiskolákban van Informatikai OKTV (Országos Verseny), plusz még biztos van néhány kisebb is a környéken.


Ennyit tudtam, remélem segített.

2013. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemes Tihamér létezik (9-10.o) alkalmazás és programozás kategóriában is. Aztán Dusza prog. csapatverseny, Logo prog. verseny. Valahol weblapkészítős versennyel is találkoztam.
2013. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de mint látjátok gimibe járok.
2013. jan. 26. 16:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, a gimidben nincs 9. osztály? Mind3 amit írtam gimiseknek szól, csak tudom hogy hol versenyeztem.
2013. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam. De mindegy... azért köszönök szépen mindent
2013. jan. 26. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
A gimnáziumokban általában van 0. évfolyam is, miről beszélsz?
2013. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy hardver verseny nincs, csak szoftver, azon belül is program nyelvek, és word/excel/paint.

Vakon megmondom hogy hardverhez és szoftverhez is csak szerinted értessz, mert tudod őket telepíteni/használni, az nem hozzá értés.

2013. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


SOK SZERENCSÉT!

2013. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!