Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valakinek ötlete, hogy...

Hangszoros kérdése:

Van valakinek ötlete, hogy kellene -kinek-eladni ezt az ötletet? A földön 7 mílliárd ember él. Ha 10% mos rendszeresen fogat akkor többszázmíllió darabról lehetne szó. Nem használják örökké!

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy rosszul. Ennek bemutatása egyszerű lehet: Egy 4 felé osztott kép. Első 1/4 hogy csináljuk,2. miért rossz.3. hogy kellene,4. Az miért jó. Mivel naponta kézbe vennék a rajta elhelyezett reklám értéke felmérhetetlen!
2013. jan. 26. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a fenéről beszélsz? Érthetetlen amit leírtál.
2013. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Ott van, hogy ötlet. Tovább bővitve: Egy módszer, illetve erre alkalmas fogkefe
2013. jan. 27. 04:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha publikálni akarnám ingyé akkar bevinném a szabadalmi hivatalba.
2013. jan. 27. 04:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fogmosás terén nem nagyon van újítás, max te nem tudsz erről.
2013. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz! Egy a világban terjeszkedésre, reklámra vágyó multi Coca, Pepsi cóla, vagy Ikea, Inter szállodalánc, stb. és vagy kínai cég - bár náluk nem divat szellemi termékért fizetni, pedig lenne számukra nem kevés ötletem praktikus,nyereséget hozzó!- tudná kihasználni a lehetőséget. A gondom: Nem vagyok képes döntéshozó manegment címet találni. Béna vagyok a keresésbe, vagy nem publikusak?
2013. jan. 27. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni eladni.
2013. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja ja én is igy gondolom. Pedig elképesztő lehetőség van benne! Az elöbb irtam egy értelmesebbet, de lafagyott a masinám és oda lett az irka.
2013. jan. 27. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen világ, ha el is tudnád adni szerintem szimplán ellopnák, ha tényleg értelmes.
2013. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom. A mai jellemző morál : Minek fizessek azért ami elopható. Ráadásul büntetlenül! Azért próbálkozok. Futkosok egy pár kört. Remélem nem habokra.
2013. febr. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!