Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Normális hogy ez a gép a GTA...

Normális hogy ez a gép a GTA IV-et nem viszi full grafikán?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XUD76KHypQg

Nem szoktam játszani sokat. De most megszereztem a GTA IV-et és kiábrándultam hogy az ősszel vett (szerintem egész jó gép) nem hogy full grafon nem viszi, de szerintem csak elfogdaható minőségen alul, tudok vele akadozás nélkül játszani. Elismerem hogy nagyon durva gép kell hozzá, de már 4-5 éves játék, a laptopom meg teljesen új.



2013. jan. 28. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Hümm...azt hiszem rossz link volt a vágólapon:D

Tehát ez a masina: [link]

2013. jan. 28. 16:43
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Van egy csomó patch hozá felteted mind?

hát a gta4 ajánlot gépigénye nem 2 magos proceszor és nemhiszem hogy HD 6670 videokártya

vagyis nem túl erös így jó ha minimtól jobban tudod futatni

de persze minden gta4 patch után

Iletve ha roszúl van valami beálitva vagy driver nincs fent akor lehet HD3000 el játszod az i5 IGP jével azal meg csepet sem kel csodálkozni mert azon "semi nem megy jól"

2013. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a gta4 a legrosszabbul optimalizált játék a világon.. van hogy i7en laggol de egy dual core os proci elviszi -.- és van fordítva! egy rakat szar! akkor inkább saints row the third
2013. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utolsó válaszolónak annyit, hogy ez patch kérdése.

Nekem L855 12V-m van.

abban egy QM3610-es i7 van. Ez már ivy bridge-es, szal 3.gen 2.3-as, turbo boost-tal 3.3

4gb DDR3 1600mhz ram, ugyan az a HD7670m 2gb-s videókari

csutkára húzva a GTA IV-et, de még a FarCry3-at is elviszi.

A GTA IV-t egy 42"-os FullHD-s tv-n is mindent kimaxolva visz.

szal i5-tel, 8gb rammal tuti mennie kellene.

amúgy mi az a beállítás, amin tudod csapatni?

2013. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fúú elég kínai volt ez az utolsó hozzászólás :)

Itt egy kép azon a beállításon amin fölül már akadozik. Ennél kicsit jobb beállítással még élvezhető.

Látható hogy az alján még bőven zöld a szám. És mikor már akadozik a beállítással, akkor is zöld marad.


[link]

2013. jan. 29. 16:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen patch-re gondolsz? A játékhoz vagy a laptophoz?
2013. jan. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!