Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows xp telepítesekor hiba...

Windows xp telepítesekor hiba de mitől?

Figyelt kérdés
akármilyen cdvel probálom ujra telepiteni a gépet a formázás után mindig van valamilyen hiba vagy fájlokat hagy ki stb . egyik ismeröm azt mondta lehet a hddm krepált be . az olvasót kétlem mert kicseréltem nem e az miatt de nem . valami ötlet ? ja előuőleg win7 volt rajta

2013. jan. 29. 12:19
 1/9 tamasoft ***** válasza:
Instabil RAM, vagy régi kábelezés, elhasznált DVD olvasó, vagy régi táp is okozhatja. Vagy a proci elégtelen hűtése is.
2013. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor a winchester jó ? akkor lehet a rammal lesz a gond de mitől lenne instabil ?
2013. jan. 29. 13:54
 3/9 tamasoft ***** válasza:
Lehet pl. egy olyan táptól, amelyik nem mindig megfelelően adja le a tápfeszültséget, hanem ingadozik. Vagy csak szimplán hibás is lehet a RAM, de attól még működik, csak pont a telepítést nem bírja már.
2013. jan. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát van benne 2 darab 256 os 1 darab 512 es meg egy 2048as az utobbi vadi új szóval azt benne hagyom írok mi a fejlemény
2013. jan. 29. 14:22
 5/9 A kérdező kommentje:

a helyzet változatlan egyik lemeznèl fájlokat hagy ki . másik lemezzel a formázás utàn pedig egy ilyen üzenet

Stop: c0000221 unkown hard error \systemroot\system32\ntdll.dll


lehet a winchester krepált be ? akár milyen cdvel próbálom mindig van valami hiba . tippek ? :-)

2013. jan. 29. 14:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem volt, vagyis hasonló, nem tudtam rá fel tenni a Windows-t. És kiderült, hogy a Winyóm halt be mert be tettem a másikat és arra fel települt. Próbáld meg te is másik Winchesterrel kipróbálni. Szerintem azzal lesz a gond.
2013. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen megpróbálom köszönöm a válaszokat :-)
2013. jan. 29. 17:00
 8/9 tamasoft ***** válasza:
Telepítéskor kizárólag az a winyó legyen benne, amelyikre telepítesz! Utána majd rádugod a másikat is. (Gondolom a formázás megvolt az install előtt)
2013. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
volt persze
2013. jan. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!