Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért áll le és indul újra a...

Ambn kérdése:

Miért áll le és indul újra a számítógépem?

Figyelt kérdés
A másik problémám az, hogy a pc-n a piros led folyamatosan világít, a gép pedig megáll, nem reagál semmire!A Windowst nem kellene újratelepíteni! Hallottam olyat, hogy a karbantartó programok belepiszkálnak a Windowsba és tönkre teszik! Én Advanced SystemCare Pro 6.1 -et használok. Vagy a Windowsnak semmi köze ehhez?
2013. jan. 31. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt több probléma is lehet(hardveres,szoftveres), én megnézném elsőként a merevlemezt milyen állapotban van, érintkezési hiba is lehet stb..., az ilyen Advanced SystemCare meg többet árt mint használ véleményem szerint.
2013. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Szerviz vagy helyszini segítség ismeröstöl

mesziröl lehetetlen föleg így hogy egy zsák infot nem irsz le de hát oda visza pár napos kérdezösködés kéne akor is

és ugyis valaknek kel segítenie lehet még szoftveres dologban is ha neked nem megy...

2013. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!