Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet hülyeséget kérdezek de...

Lehet hülyeséget kérdezek de manapság már mindent meg oldanak! Ddr1 es foglalatu az alaplap és hogy olyan átalakitot lehet e kapni hogy azzal ddr2 vagy 3 as videokártyát betegyünk?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2013. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
DDR1 foglalatba akarsz videókártyát tenni??? (facepalm)
2013. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugyebár ritka már a ddr1 es videokártya ami legalább 512 és ezért gondoltam hátha van valami féle átalakito! amug igen abba akarok
2013. febr. 1. 00:05
 4/5 anonim válasza:
100%

szerintem ennek olvass utána egy kicsit, mielőtt legközelebb ide írsz... mert nagyon nagy zagyvaságokat írtál most.

egyébként, ha arra gondolsz, amit nekem sikerült kibogarásznom, akkor nem, nincs olyan.

2013. febr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A DDR1, DDR2, DDR3 memóriafoglalatok, videókártyát AGP vagy PCI-Express foglalatba kell csatlakoztatni.
2013. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!