Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani facebook...

Hogy lehet beállítani facebookon, hogy az ismerőseimnek csak egy bizonyos része lássa az adott megosztásaim?

Figyelt kérdés

szóval elvileg ilyen csoportokat szeretnék csinálni, mert pl ha megosztanék egy zeneszámot az a munkatársaimnak nem feltétlen szól, hanem inkább a barátaimnak osztanám meg...

lehetséges ez? ha igen hogy tudom megcsinálni?


2013. febr. 1. 22:44
 1/2 anonim válasza:
Adatvédelmi beállítások-tiltások-korlátozott lista,lista szerkesztése. Kijelölöd akit akarsz és ők csak a nyilvános bejegyzéseidet fogják látni.
2013. febr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Váltottam az új fb-ra, de a régin sem találtam... hogyan lehet orvosolni azt, hogy vkit töröltem az ismerősök közül, aztán megint ismerősök lettünk és ő most semmilyen megosztásomat nem látja? Én (sztem) semmit nem állítottam át.
2020. aug. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!