Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elmondta ismerőseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elmondta ismerőseimnek, és szakított velem, csak mert van egy bizonyos fetish-em?

Figyelt kérdés
Szóval adott a helyzet. Gondolkodtam hogy hogyan tegyem szóvá, hogy esetleg szex közben is felvegyek bizonyos ruhadarabokat. Normálisnak ismertem meg, lassna 1 éve voltunk együtt ezért elég nagyot csalódtam benne. Mikor mondtam neki hogy felvenné-e a kedvemért ezt-azt a ruhadarabot, akkor csodálkozva vette. Utána elkezdett dobálózni a szavakkal, hogy lehetek ilyen szemét, ilyen perverz, stb. Ez még hagyján is, de elmesélte a közös ismerőseimnek is, legjobb barátnőinek és a többieknek. Most hogy nézzek ezek után a többiek szemébe? Jogosan tette esetleg meg? Pont ettől féltem, ezért sem mertem felvállalni eddig. 20-on évesek vagyunk pedig mindketten.
2012. dec. 25. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha elárulod konkrétan mit vetettél fel vele,talán véleményt is tudunk formálni.
2012. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Valami szexi ruci akkor nincs baj..de ha kecskejelmez akkor van baj:D
2012. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van,amúgy meg egyszerűen csak tagad le.
2012. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tagadd le, és te is add ki a titkait.
2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

felvegyen bizonyos ruhadarabokat. ***Rosszul irtam.

Ugye van ez a spandex, lycra testhezfeszülős ruhák. És mondtam neki hogy ha gondolja kölcsönös is lehet. Nem is aggódtam amiatt hogy ő majd milyet talál ki.

2012. dec. 25. 21:10
 6/18 Hanariko ***** válasza:
Milyen ruhadarabok voltak azok? Bár gondolom nem véletlen nem írtad le konkrétan, de mondjuk egy szexi harisnya meg egy szopóálarc nem ugyan az a kategória.
2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mint ez? [link]


Egy ilyent én is megdugnék!

2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk majomruhába akartad öltöztetni akkor ne csodálkozz, hogy így jártál. Hasonlóan akkor sem, ha Csubakkának, pókembernek, Kirk kapitánynak, lóf*sz kapitánynak vagy valami hasonló baromságnak akartad beöltöztetni...
2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7. Igen, pl ez is olyan tipusú ruhák közé sorolható.
2012. dec. 25. 21:14
 10/18 anonim ***** válasza:
Hm.Ha csak ezek az átlagos kinézetűek,és anyagúak,akkor nem értem,miért akadhatott ki ennyire.Legalább is,amiket én most megnéztem,az írásod után,nem perverzek,sőt eléggé izgatóak.Nézd a jó oldalát.Megszabadultál tőle.Ha már ennyit sem volt képes érted megtenni,gondolj bele,mit szólt volna,ha valami durvábbat kérsz tőle.Haverok előtt sem hiszem,hogy ezért szégyenkezned kéne.
2012. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!