Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért jobb az XBOX 360 320 GB...

Miért jobb az XBOX 360 320 GB Slim mint a sima XBOX 360?

Figyelt kérdés
Mit takar az a 320 GB? Az lenne a tárhely? Illetve a slim is mit takar? Az mivel tud többet? Meg még azt nem tudom hogy melyik konzolt érdemesebb megvenni. Ebben tudnátok segíteni? Köszönöm a válaszokat is előre

2013. febr. 3. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Wikipedia, google.
2013. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a slimek már strapabírók és kibír akár 10 órát is megállás nélkül. Jól szellőzik és a 3ledes sem lesz már a gép, tehát minden eddigi hibát orvosoltak...
2013. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy Jasper-es Red Elit-em van lassan 5éves napi szinten min 4-5 órát játszok de most hogy kijött a Borderlands 2. 10-14 órát is nyomunk az ismerősökkel co-op-ban.A lényeg olyanok mondják a butaságot akiknek 1-2 éve van Xbo360 a tulajdonukban Magyarul lóf@szt sem tudnak a konzolokról.Az Elitem előtt egy Falcon alaplapos gépem volt az is simán ment 8-10 órákat főleg a GOW2-vel szintén co-op-ban mikor kijöttek a Jasper-os gépek akkor cseréltem le és kifogástalanul működött.Ha jól tudom az első szériával volt csak baj(3LED)(Shapphire alaplapos)de problémát csak a warezos cigóknak jelentett a dolog mivel az ő gépükről ugrott a garancia.Azok akik nem buheráltatták meg a gépüket és 3LED-es lett az MS 10 napon belül kicserélte nekik nem úgy mint a Sony (hónapokig ül rajta).Még annyit hozzáfűznék hogy az első PS3 szériák pedig sárga led-es problémával küzdöttek ami tény hogy az 1 éves garancia lejárta után haltak meg az Xbox360-ra most is 2 év a garancia nem úgy mint a PS3-ra,sőt a LED-es fiaskó után az Xbox-okra 3 évet adtak(még nekem is annyi járt).

A kérdésre válaszolva:

A 320GB a tároló kapacitást jelenti.

Semmivel sem tud többet a tárhelyet leszámítva ugyan azt az élményt kapod mint egy sima Xbox360-nál.A különbség a szerkezetben van annyi hogy a GPU és a CPU egybe van építve egy ventilátor szolgáltatja a hűtést.

2013. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :))
2013. febr. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!