Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 4 jailbreak kérdések,...

Iphone 4 jailbreak kérdések, valaki tapasztalt?

Figyelt kérdés

iOS 6.1

1. Ha Jb-t rakok a telómra, rátudom rakni az iCloud mentéseket?(sms, névjegyzék,stb)

2. Ha nem tetszik a JB,és restore-olom a telót, akkor visszatudom rakni azt a mentést is,amit akkor csináltam amikor JB-elve volt a telóm?(sms,nevek,naptár,stb)

3. Megéri feltenni a JB-t? Kíváncsiságból akarom, és a tweakek miatt.

4. Akksi ugyanannyi ideig bírja?



2013. febr. 6. 21:00
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én már jailbreakeltem és megéri! (iPhone 4) Ha nem értesz hozzá akkor inkább fordulj olyan emberhez aki tudja mit hogy!

1. Természetesen

2. Igen!

3. Igen megéri, de nézz utánna hogy hogy kell feltenni a tweakeket!

4. Az akksit nem befolyásolja a jb! Ugyan olyan lesz mintha a sima 6.1es szoftver lenne rajta! (Kivéve ha olyan tweakeket teszel a telefonodra, ami nagyon kihasználja a processzort!)

2013. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi. a 2. az biztos?:)
2013. febr. 6. 21:34
 3/4 anonim válasza:
Igen ha letöltöd az adott verzióhoz az ipsw restore fájlt! Itunesba úgy tudod visszarakni hogy recobery módba helyezed és rámész arra hogy szoftver újrarakása (valami ilyesmi, már nem emlékszem pontosan rá) és közben megnyomod a TABot! Ott betallózod az ipsw restore fájlt és már rakja is rá azt a szoftvert ami rajta van! Fontos hogy korábbi szoftvert nem tudsz rá visszarakni, kivéve ha van SHSH mentésed!!
2013. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De ha valami gond van és írsz nekem egy PÜ-t akkor segítek! :)
2013. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!