Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vajon mennyi lehet az értéke...

Vajon mennyi lehet az értéke ennek a konfigurációnak? Megérné-e megvenni és egy videókártya csere után vinné a jobb játékokat? 2-3 évvel ezelőtti járékokra gondolok!

Figyelt kérdés

Intel E5300 CPU

6GB DDR3 RAM

250GB Samsung HDD (sata2)

Geforce 9500 GT (512mb)

450w Tápegység


Plusz kiegészítők a gép mellé:


ASUS 19" LCD monitor (Tryme) (16:9)

Genius Billzet+Egér


Mennyit érhet ez összesen? 50 ezer körül gondolja az eladó.

Köszönöm előre is a segítséget!



2013. febr. 11. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A proci gyenge és mondjuk én utána néznék annak a tápnak.

Ha Codegen, akkor inkább tápot kéne cserélni előbb és nem videokártyát.


50-ért korrektnek tűnik így egyben. (De a táp minősége tényleg fontos!)

2013. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget,mindenképp meg érdeklödöm. Egybéként olyan 10-15 ezer körül akarok max használtan VGA-t venni mit javasolsz? Illetve milyen olcsóbb procira cseréljem ami már komolyabb? Igazából véges a keretem ezért maradtam olcsóbb gépnél is,nem kell hogy a mai játékok fussanak rajta,mert már olyan a gépigény hogy az már valami...csak ilyen gta4 meg colin dirt-el akarok és hasonlokkal :)
2013. febr. 11. 23:40
 3/4 Osynho ***** válasza:

Az a baj, hogy ebbe a foglalatba (775) nagyon drágák a komolyabb procik. A Core 2 Quadok teljesítmény tekintetében egy Phenom II szintjén vannak, de nagyon túlárazottak, mivel már nincsenek gyártásban. Szóval ebbe az irányban én nem fejlesztenék.


Azt a processzort meg lehet tuningolni szépen, mellé keress valami értelmesebb vga-t, pl 6670 ddr5, 5750,5770, 4850, gts450, stb.


Így már egész használható lenne, de a táp típusát mindenképpen tudd meg. Nameg alkudni kötelező! :)

2013. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm szépen! Mindenképp! :)
2013. febr. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!