Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges e videó kártya csere?

Lehetséges e videó kártya csere?

Figyelt kérdés
Nos,egy Samsung R528 típusú NotBook-om van & videó kártyát szeretnék benne cserélni,de nem tudom h lehetséges e,neten nem nagyon találtam róla semmit,csak annyit h több féle kártyával is forgalmazzák,ha lehetséges valaki tudna linkelni egy oldalt ahonnan tudok vásárolni hozzá?:)

2012. jún. 7. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Többféle?

milyen vga-kal?

pontosan! leirnád a te laptopod?

és hogy most milyen vga van bene?

2012. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen,ebbe pl. intel csoda kütyü van,de néztem ugyan ez a széria kijött geforce g310m karival is.

igazából GeForce g310M-et szeretnék bele mivel ez tuti illeszkedne bele.

Celeron(r) Dual-Core CPU T3100 @ 2,20GHz 2,20 GHz

ram: 8giga DDR3

op: 64bites enterprise

kari:

processzor típus: Mobile Intel(R9 4 Series Express Chipest Family

dac típus: Internal

adapter: Movile Intel (R) GMA 4500M

bios info: Intel Video BIOS

2012. jún. 7. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Intel az egy integrált vagyis majdnem mindent átkéne cserélgetni laptopban szóval jobban jársz ha eladod és használtan veszel egy olyant

310m es verzió nem azzal a procival jöt ki

vagyis egy ilyen csere ha megoldható is akkor kb 70ezerbe is kerül ha csak nem használtan találnál ép ilyen belsöséget... de ugyis legalább 50ezer

szóval értelmetlen pénzkidobás

.

és ha tervezel költeni amugy se 310m et mivel elég elavult már

120ezerért már 610m es laptopot kapsz modernebet és erösebet

méghozá ilyen samsungban is van

.

amugy ez csak a hardver költség volt

egy ilyen teljes átszerelésért szerintem 10ezret kérnek legaláb

persze házilag is csinálhatod... ha tudod

régi cucokat meg kb. 30ért tudod majd te eladni de lehet anyiért se szerencse kel hogy valaki ép azokat a belsö dolgokat kerese ami igazából csak internetzni jó

2012. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval akk ez az alap lap kuka & kereshetek egy másikat?:D

amúgy 30ba kizárt dolog h eltudnám adni volt nem is olyan rég egy karc mentes fél év garis másik r528 a kezembe 55öt kaptam érte. :)

mind1 vaterán v ebayon talán találok alap lapot hozzá geforce vidi karival,azért köszönöm a választ. :)

2012. jún. 7. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:

hát látod:)


nem oylan egyszerü a laptopokal azok ara vanak hogy öszerakják és utána nemtudod fejleszteni max merevlemezt és memróiát

2012. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!