Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem a vaterán egy "Új! F8...

Vettem a vaterán egy "Új! F8 3,2" Dual Sim TV WIFI Magyar menü"-S telefont, de sehogy sem tudunk vele netezni, felcsatlakozunk a wifire de nem engem facebook-ra azt irja h nem tud biztonságosan csatlakozi. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a telóról lenne szó...


2013. febr. 12. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Most erre mit mondjak, olcsó húsnak híg a leve.
2013. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellett neked kinai szart venned.
2013. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Be van kapcsolva a Wifi rendesen? Routerben engedéylezve vana telefon vagy nincs kitiltva? Router át van állítva B/G módra? Mert sok telefon N módban nem csatlakozik ám fel.
2013. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért örülnék, hogy kép van. De tényleg lehet wifibeállítási gond. Akár azért is, mert nem éppen férnek össze a router és a teló beállításai.
2013. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!