Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lumia 800 7.8 - bluetooth...

GU_HUN kérdése:

Lumia 800 7.8 - bluetooth megosztó alkalmazás. Működik valakinek? Egyszerűen nem csatlakozik másik készülékhez - párosítva, de nincs csatlakoztatva hibaüzenet. Más: jelzőhangnak lehet-e beállítani egyéb hangot?

Figyelt kérdés

#Nokia Lumia 800 #bluetooth megosztó
2013. febr. 13. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Lumia 610-nél biztosan tudom, hogy a bluetooth-ja csak és kizárólag bluetooth headset-eket támogat és kezel, telefonkat nem.

800 -as is ebbe a hibába esett?

2013. febr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kiadták 610, 710, 800 sorozatra a 7,8 frissítést. ezután a piactérről lehet az alkalmazást letölteni, ami a bh transfert hivatott kiszolgálni. de nem akar összejönni
2013. febr. 14. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet még nem tökéletes,bár nekem tesztelésként sikerült átküldenem régi Nokia5800-mra képet,meg zenét is.De ennyi,én eddig sem használtam a BT-t......Sms hangnak ilyesminek nem lehet beállítani,de ébresztőhangnak igen.
2013. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja,Lumia 710,de teljesen mindegy szerintem.
2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 atlantika válasza:
Lumia 800 7.8 as oprendszerrel müködik a BT-megosztó elöször párosítás utána pedig a BT- megosztóval enged küldeni képet és hangot!Videót nem!Még nagyon gyerek cipőben jár!
2013. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!