Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen oprendszer a freeDos?

Milyen oprendszer a freeDos?

Figyelt kérdés
Mert látom sok laptopon az van. Használható, vagy keressek valakit aki tud rakni rá nekem windows-t. A közeljövőben szeretnék venni egyet és sokon azt írják, hogy freeDOS, vagy Linux van. De én jobban szeretem a windowst, mert azokkal van már tapasztalatom. Ha rakok is rá, akkor win7, vagy win8 a jobb?

2013. febr. 13. 17:53
1 2
 11/12 kovpet ***** válasza:

Ha nem tudsz vagy nem akarsz érte fizetni, akkor ne használd, nem kötelező használni.

Szerencsére van is ingyenes alternatíva.

Viszont ha nem fizetsz és használod, akkor lopsz. Az nem ment fel, hogy más is lop.

2013. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Van egy normális linux, működése, kezelése mint a windos. Nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Vannak buktatók a letöltésében, lemezkészítésben, de ha ez sikerült a felrakása már nem kunct. Merem ajánlani mindenkinek.

Most a blackPanther OS -ról beszéltem!

2013. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!