Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri lecserélni sony ericcso...

Megéri lecserélni sony ericcson live with walkmant egy xperia pro-ra?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm telefont akar venni, de nem szán rá 35-nél többet, ezért megeggyeztünk hogy átveheti a walkmanomat 30-35 ezerért. Én elkezdtem nézegetni az okostelefonokat, és az xperia pro tettszett meg nekem (nagyobb képernyő, qwerty bill-zet, hdmi kimenet, fizikai gombok amik nem zavarnak játéknál), szerintetek érdemes cserélni 12-17 e ft ráfizetéssel (milyen gyorsan lehet gépelni a billzeten., mien minőségű a hdmi képe), mien gyors pl játékoknál, jön-e rá ki rendesen szoftwerfrissítés (a walkmannál nagyon tettszett hogy gyorsan egyszerűen tudtam frissíteni az androidot), úgy összességében szerintetek megérné?

2013. febr. 14. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Egyik sem volt saját telóm,de a pro-nak jobb a kamerája,meg a kijelzője 3.7"(265ppi),Lww 3.2"(180ppi),tesztekben dícsérték a pro billentyűzetét,szóval sztem nincs vele gond,ugyanúgy ICS-re frissíthető mindkettő,sztem 15-17 ezer pluszt nem ér meg a pro,de ha oda tudnád adni 35-ért az Lww-t,és találnál 45-47 körül pro-t,jó állapotban,úgy okés lenne.
2013. febr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 glekfan válasza:
A live with walkam jobb! 2x!
2013. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!