Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MacBook Pro Retina 13" vélemén...

MacBook Pro Retina 13" vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ilyet szeretnék venni. Ha van Nektek, légyszíves osszátokmeg véleményeiteket, kíváncsi vagyok.

2013. febr. 15. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Szép!


Viszont mi érdekel?

2013. febr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vélemények: pl. nekem az nem tetszik benne hogy... , stb...

tapasztalatok: pl. a bekapcsoló gomb elromlik, a ... nem jó, minden jó, elégedett vagyok, stb...

Várom a válaszokat

2013. febr. 15. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Nekem volt egy, 15ös. Nagyon megbántam, hogy megvettem.

Maga az OS sem tetszett, azon a néhány jó funkción kívül, amit tudott teljesen buta.

A gép maga meg...nem tud semmivel többet, mint egy hasonló hardverrel felszerelt sokkal sokkal olcsóbb gép.

A vége az lett, hogy "elajándékoztam" (sokat buktam rajta) és inkább DELL-re váltottam. Ami egyedül pozitívum benne, az az unibody kialakítás, bár hátránya is van, mert nem szétszedhető, tisztítani lehetetlen.

Meg kicsit szépnek is találom még mindig, de ennyi.

2013. febr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én is most szeretnék venni retina macbookprot 13"... Nagyon jó gép! Érd be ennyivel :) megéri!!
2013. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen buta az OS X? :D Az se kizárt, hogy nem is az OS X a buta... ;) Semmiképpen nem az minősíti a vasat, mert ha annyira akarod, windowst teszel rá, és azzal használod, bár szerintem butaság.
2013. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"windowst teszel rá"


Ja pont azért fizetek 800ezret egy gépért, mert windows-t akarok rá tenni, nem?

Ha windows-os géppel is beérem, alapból olyat veszek...

És így is tettem második esetben.

2013. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak az teszi rá, aki olyan okos, hogy neki már buta az OS X. Pl. TE....
2013. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz azóta egy 100-al olcsóbb, de szerintem még így is drága. Valahol a sima MBP árában kellene adni.


[link]

2013. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2010-es macbookom van de én nem vennék retinás mac-et. Imádom a gépem és nem tartom butának az osx-et és a gépem még nem szorult tisztításra (amit könynen meg lehet csinálni). Igazából kételkedem abban h az uriember egyáltalán kapcsolatba került e az eszközzel... Na mind1


Válaszom az, hogy az integrált memória egy érvágás. Legalább is nekem, és nem ajánlom másnak sem. Inkább vegyél egy sima nem retinás mac-et. Jobban megéri és fejleszthetőbb. Most 16GB rammal rendelkezik az retinás de, aki emlékszik a régi gépekre az valószínű tudja, hogy kb 5 év alatt kb 8x-oztuk a memória mennyiségét. Most kérdem? Hol lesz az a gép 5 év múlva mikor nekem már a 8GB is kevés!


Jó persze másnak nincs ennyire szüksége de ezek melógépek. Mióta meghalt Steve azóta irdatlan baromságokat csinálnak az apple-nél.

2013. ápr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!