Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol érdemes előre összerakott...

Hol érdemes előre összerakott gépet venni?

Figyelt kérdés
Olyat,ami azért egy jó pár évig kitart.És most könyörgöm ne gyertek azzal,hogy "ne vegyél előre összerakott gépet,hanem rakd össze te ipon.hu-n meg pcx.hu-n".Igen kipróbálta kétszeres ára lett.Tudom,hogy az előre összerakottakat 1-2 éve raktárban állt alkatrészekből rakják össze.De nekem mégis olyan oldal kéne,ami viszonylag olcsó (max. 140000 forintot áldoznék rá) és kitart jó pár évig.Gondolom nem kell magyaráznom,hogy gamer gépről van szó.

2013. febr. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Gamer gépet ne vegyél előre összerakottat, mert NAGYON rosszul jársz vele. Inkább írj ki egy kérdést "Milyen gépet javasoltok 140.000 forintért?" címmel.

Ja, bocs azzal jöttem, hogy "ne vegyél előre összerakott gépet,hanem rakd össze te ipon.hu-n meg pcx.hu-n". Most vagy hülye vagyok vagy tisztában vagyok az igazammal. Lehet választani!

G.

2013. febr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
G. Jól írja, ha tetszik ha nem ez van!! Ha te előre összerakottat akarsz venni olcsón, megteheted, de az biztos hogy nem lesz gamer gép évekig. Vagy olcsó vagy gamer...
2013. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Igen kipróbálta kétszeres ára lett"

Ezt gondolom, arra érted, hogy a Core i5 mellé nem integrált, hanem HD 7950-es VGA-t raktál. Akkor nyilván duplája, el kell fogadni, a felsőkategóriás alkatrészek ebben az árszegmensben még nem teljesen összeférhetőek.

2013. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából ezzel az előre összerakottal szerintem legtöbbször az a baj, hogy...igen, össze vissza dobált alkatrészekből rakják össze. Nem újonan szerzettből, hanem ki tudja már mióta ott áll.

Na meg azt is hallottam, hogy átbasszák az embert, nem olyat raknak bele ami oda van írva.


Ezeket ha leszámítjuk, akkor szerintem pl ezzel a géppel semmi gond:

[link]

(Talán egy kicsit lehetne erősebb táp)


Nekem is hasonló van, csak nem előre összerakott és minden játék megy rajta max. grafikán...Watch Dogs, Crysis 3, bármi...


Na de akármennyire is jó a fenti gép, én is sem javaslom az előre összerakottakat. Nekem is már mondta pár, nálam 100x okosabba ember a számtógépek terén, hogy főleg gamer gépet nem javasolt előre összrakottat venni. Inkább állíts össze te magad, vagy ha nem értesz hozzá kérj meg valakit és mondj neki egy ár keretet

2015. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!