Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék egy új számítógépet...

Szeretnék egy új számítógépet venni komplett gép vagy inkább magam vagy valaki által összerakott gépet érdemes venni és abból is használt is jó vagy csak is új gépet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen GTA 4-et szeretnék játszani rajta (közepes, vagy ami még jobb lenne full grafikán) valamint új játékok is fussanak rajta, jó lenne ha egy jó ideig nem kellene fejleszteni a gépet.

Természetesen jó volna kis költségből összeállítani egy gépet.

Jelenlegi asztali pc-m már 9 éves és bizony ideje volna lecserélni. Max 100-150 ezer ft-ból jó lenne kihozni (csak a gép kellene)


2012. júl. 13. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
azért nem mindegy hogy 100 vagy 150 :) de ha már 150-ed van akkor azért már érdemes újonnan venni, legalábbis én újonnan venném.
2012. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Toth Isrván ***** válasza:

Üdv


Én azt tanácsolom hogy jobb lenne ha uj alkatrészeket vennél de külön venéd meg öket olcsoban kijösz mintha vennél egy már összerakott konfigot

2012. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Öcsém vateráról vett egy komplett gamer pc-t 120-ért, és elég profi, minden fut rajta maxon, használt volt ugyan, de mindenre kapott 2 év gyári garanciát, meg ajándék pluszokat.

Érdemes körbenézni, az pl nagyon jó vétel volt.

2012. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Monitor, 5.1-es hangfal, egér, bill. tényleg minden volt hozzá, ami csak kellhet. :) És nem a béna fajtából. (amúgy szerintem használva se volt, max kipróbálva.)
2012. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
azért van egy kis különbség a garanciális használt, meg a haver haverja általá használt között :) - ettől függetlenül én még mindig újat vennék, persze ha akad egy ilyen jó lehetőseg akkor érdemes meggondolni. persz a vaterán lévő garancia még nem biztosíték, ha mondjuk az ország másik felében lébő bolt adja...
2012. júl. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Persze, de mondom gyári garis, szóval elég a márkaszerviz. (Meg esetünkben a város is azonos volt az eladóval.)

Tényleg marha jó vétel volt, érdemes sokáig keresgélni, hátha a huszadik lapon találsz valamit, ami überel minden korábbit.


Én pl laptopot vettem ugyan, de 2 hét nonstop keresgélés után - amikor már majdnem megrendeltem egyet - találtam egy új boltot, ahol még kevesebb pénzért kaptam egy sokkal jobb gépet. :)

2012. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Összeállításokat ha van kedvetek írnátok ide körűlbelüli árat is írjatok nekem. Köszönöm előre is.
2012. júl. 13. 22:28
 8/8 Toth Isrván ***** válasza:

Alaplap: Gigabyte 970A-DS3 [link]


Processzor: AMD Phenom II X6 945 box

[link]


Memória: 8GB DDR3 1600Mhz Kingmax KIT

[link]


Winchester:Seagate Barracuda 500gb

[link]


Ház: Thermaltake VL8000 V3 fekete

[link]


Tápegység:Cooler Master GX Lite 500W

[link]


VGA: [link] a linken 1gb-s videokártyákat találsz)(válogass kedvedre:))


DVD meghajtó: Sony Optiarc AD-5280 SATA fekete

[link]


Noh tehát igy (hogy a videokártyát nem számoltam)(a febti linken tudsz választani videokártyát)igy 108 186ft lett ez a konfig:)jah és a legolcsobat néztem az alkatrészekböl(már mint az árgép.hu-n a legolcsobat)

2012. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!