Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felmegyek a netre, de 10 perc...

Felmegyek a netre, de 10 perc használat után nem tölt be semmilyen oldalt se. Már próbálkoztam több böngészővel de mindegyiknél ez történik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Elromlott a gépem elvittem szervizbe és mondták h a videokarim döglött meg ezért kicseréltettem egy újra. Ugyan olyat raktak bele mint amilyen volt benne. Hazahoztuk és azóta csinálja ezt. Márt volt kint a T-home-tól egy munkatárs aki ellenőrizte a netet, routert meg ezeket de ezekkel nincs gond.

2013. febr. 16. 12:16
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha még mindig nem jó, akkor vidd vissza ebbe a szervízbe ahol voltál, vagy egy másikba.

2013. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!