Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be lehet állítani, hogy a...

Be lehet állítani, hogy a facebook ne írja ki, hogy mikor voltam fent utoljára a telefonomról?

Figyelt kérdés
Eddig egy ismerősömnek kiírta, és most pedig nem. Csak ezért érdekel...
2013. febr. 17. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Ha megtudtad akkor megosztanád?? :D KÖszii :)
2013. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nem tudom :D Arra jutottam, hogy néha meghülyül, és akkor nem írja ki. Amúgy... Ha nincs fent az alkalmazás a telefonodon, akkor elvileg nem írja ki. Tehát ha interneten keresztül mész fel, és nem a k onkrét alklamazással.
2013. máj. 21. 20:25
 3/4 anonim válasza:
köszi :)
2013. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
haha én is kerestem már beállitásoknál meg mindenhol de nem lehet kikapcsolni ...de az a legszarabb benne ,hogy rejtve se tudok lenni gépen ugye,mert ha telóról vagyok akkor kiirja hogy hány perce votlam utoljára fenn,de ha gépről rejtve,akkor csak ott a jel,hogy telefonrol vagyok,és ha nincs ott hogy hány perce akkor nyilván fennt vagyok csak rejtve...szóval szerintem rohadt idegesitő
2013. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!