Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopomról 2 napja nem...

A laptopomról 2 napja nem tudom megnyitni a facebook-ot, de az asztali gépről és a telefonomról igen. Más oldalakkal nincs gond. Miért van ez, és mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ha rámegyek hogy facebook.com, ezt dobja ki:


Szerverhiba

A webhely problémába ütközött a(z) [link] [link] lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.

Íme néhány javaslat:

A weboldal újratöltése később.

500 HTTP hiba (Internal Server Error): Váratlan feltétel merült fel, miközben a szerver megpróbált eleget tenni a kérésnek.


Megnéztem mit jelent ez az 500 HTTP hiba, de nem lettem tőle okosabb, mert azt írja hogy próbáljak meg kapcsolatba lépni a webhely tulajdonosával. Na de hogyan?

Mit csináljak? Vagy ez pár napon belül magától helyreáll? Eddig nem volt ilyen gond.


Köszönöm!



2013. febr. 9. 18:01
 1/5 anonim válasza:
Milyen böngészőt használsz??
2013. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja tényleg az kimaradt, Google Chrome.
2013. febr. 11. 17:18
 3/5 anonim válasza:

Esetleg nincs letiltva azon a gépen?

Ha Win7-ed van akkor Start->Futtatás->notepad c:/windows/system32/drivers/etc/hosts

... És ha ott van akkor levan tiltva... de ha ez se segít használd az m.facebookot

Remélem segítettem

2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

Azóta magától helyreállt, én semmit nem csináltam vele, úgyhogy nem tudom mi lehetett ez.. De kb 1,5 hétig nem volt jó. Közben rájöttem, hogy van Opera is a gépen, így arról meg tudtam nyitni, de folyamatosan próbálgattam Chrome-on mert az ugye csak gyorsabb, és egyszercsak sikerült :)

De ha legközelebb megint bedöglik, akkor megnézem újra a válaszod, és megfogadom a tanácsod. :) Még egyszer köszi!

2013. febr. 28. 21:50
 5/5 anonim válasza:
Igazán nincs mit :) Ez csak természetes
2013. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!