Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az baj, ha lány létemre...

Az baj, ha lány létemre szeretek kockulni? (gta, wow, minecraft) 17/L

Figyelt kérdés
mert a bnőim szerint hülye vagyok :S
2013. febr. 17. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki mit szeret.

Nincs baj ezzel.

2013. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem ^_^, én focizni szeretek, te kockulni ebben szerintük mi a probléma ?
2013. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát szerintem nincs benne semmi gond. Modern világot élünk és egyik játékra sincs ráírva hogy csak fiúknak. Én barátnőm is játszott régen MMORPG játékokkal.

A mai világban nem azzal van a gond szerintem ha valaki szokott játszani számítógépen, hanem az ha csak azokkal játszi, és ezen kívül nincs magánélete.

Barátnőm öccse például jó példa rá. Amióta elváltak a szülei és külön költöztek az apjuktól, azóta nagyon be van kockulva. Nincs egy barátja sem, iskolából is gyakran kimarad mindenféle indokkal. Az elmúlt egy évben Vett egy új számítógépet, egy PSP-t, egy XBOX360-at, és egy PS3-at meg hozzá rengeteg játékot és folyamatosan csak játszik. Na ezt hívják kockulásnak és hülyének. :)

Tehát nem vagy hülye ;)

2013. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Prym válasza:
egyaltalán nem én is minecraftozok
2013. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!