Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MIert ilyen meleg a laptopom...

MIert ilyen meleg a laptopom null terheles mellett?

Figyelt kérdés

Speedfant letöltöttem es borzaszto ertekeket ir ki.10 perce kapcsoltam be a gepet es csak 5percet neteztem.

GPU: 92-95Cfok

HD0: 33Cfok

Temp1: 85Cfok

Core0: 46Cfok

Core1: 47Cfok

HP Pavilion dv7-es

Ma fujtam ki kompresszorral, mert kicsit melegedett, de most rosszabb lett, mivel most ki is kapcsol. :S :(

Mitöl lehet ez??



2013. febr. 19. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pörög a ventilátor ??? Ha kikapcsol egyből be tudod -e kapcsolni ? Ha igen alaplapi chipset hiba, ha nem akkor hütési probléma.
2013. febr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Feltünt, hogy eddig, ha bekapcsoltam a gepet, akkor valami hangot adott, szerintem a ventilator volt, most meg semmilyen hang nincs es nagyon halk a gep.

Szerintem nem megy a ventilator.

De akkor ezek szerinte en tettem tönkre a kompresszoros kifujasommal. :( Eddig az nem arttott.

2013. febr. 20. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Valoszínüleg egy nagyobb pormacska került a ventilátor utjába és ez akadályozza a forgását......ezért nem szoktuk csak ugy kifujni mert nem tud távozni a por cica ha tul nagy :)
2013. febr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a problema.Koszonom. :)
2013. márc. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!