Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Időnként, egy rövid időre...

Paher0 kérdése:

Időnként, egy rövid időre lefagy a gép, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A számítógépem akad. Még alapjáraton is.

400Wattos jó minőségü (legalábbis nekem ezt mondták) táp 2-3 éves újonnan véve, garanciás

AMD Phenom(tm) II X4 2,81Ghz proci 2-3 éves újonnan véve, garanciás

6gb DDr3 kingstone (azt hiszem ez a márkája)2-3 éves újonnan véve, garanciás

GeForce 430GT 1Gb ddr3. 2-3 éves újonnan véve, garanciás

Két darab HDD van benne.

Windows7 64Bit.

Windows Defender / vírusteszt / töredezettség mentesítés / újra indítás / Ccleaner megvolt.

Jelenleg törlöm le a felesleges programokat / játékokat a gépről egy YourUninstaller nevű programmal.

A géppel különöseb dolgot nem csináltam.

WoWozás közbe elkezdett akadozni. Nem vészesen, 2-5 percenként 0,5-1 sec-re "csak". De én indokolatlanak érzem.

Ventilátorok szépen mennek.

Megnéztem a gép hőmérsékleteit, minden rendbe volt. 50fok felett nem volt semmi, talán kicsit hideg is volt a HDD, GPU, System és az aux. (GPU elvileg az integrált videó kártya amit nem használok, aux-ról gőzöm sincs hogy mi lehet)

Ez a hideg 29-36 fokot jelent jelen esetbe.

Én a videó kártyára gyanakodok, mivel amint azt kezdem el használni, mint pl filmezés & wow stb, egyből elkezd akadni.

Sajnos újra tenni a gépet nem tudom. Elég sok adat van rajta ami kell és a DVD írómat kölcsön adtam.

Így hirtelen nem jut eszembe több infó ami kellhet.

Próbálkozok még hátha sikerül megoldani a problémát.

Bármi ötlete szívesen fogadok!



2013. febr. 22. 02:08
 1/3 Komplikato ***** válasza:

Pedig a reinstall esélyes, hogy kéne ...

Ha már CCleaner, meg kéne nézni mik indulnak el bootolás után a gépen, és ami nem kell azt törölni onnan a fenébe.


Ha jól sejtem AMD chipset van a gépben ráadásul jó régi. De ha véletlenül még régebbi NForce lenne is ... friss chipset drivert tettél rá?

2013. febr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, a gyári CD-ket haszálom frissítés nélkül.

Az alaplap nem tudom mennyire régi, azt is 2-3 éves.

2013. febr. 22. 03:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg eddig nem volt vele semmi probléma, azért se értem ezt a problémát. :S
2013. febr. 22. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!