Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?

Mi baja lehet a laptopomnak?

Figyelt kérdés

MSI laptopom van, már nem is tudom, hol nem volt baja, minden hónapban lesz vele valami sajnos :( -_-

Most éppen a bal oldalán, ahol a ventilátor van, van zűr. Lefordítom a laptopot, megdőltöm kicsit, megforgatom, és valamit mintha elkapna belül, zörög benne, recseg. Egyik napról a másikra. Nem hiszem, hogy eltört benne valami, nem is ejtettem el, hasonló probléma valakinek?


2013. febr. 22. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az MSI-knek évek óta a hűtése rossz, mondjuk ez túlmelegedésben szokott megnyilvánulni, nem pedig zörgésben, de hát na :D


Szerintem belelóg valami vezeték, amikor úgy fordítod és azt hallod.

Érdemes lenne belőle kipiszkálni.

Ehhez persze szét kell szedni.

Ha garanciás szervíz(sajnos ismét eltölthet ott egy kis időt, gondolom ott többet van mint nálad...)


Amúgy mennyi idő kb míg szervízben van bent?

2013. febr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

hát változó. tavaly előtt augusztusban vettem. tavaly nyáron volt először szervizben akksi hiba miatt, akkor 3 hónapot...

egy hónapja volt ismét szervizben egy hónapot a zsanér és ventilátor miatt.

egyébként ez a zörgés rendbe jött, annyit csináltam hogy kihúztam a cd meghajtót, meg visszatoltam. és abbahagyta... :)

2013. febr. 22. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!