Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez egy hardware hiba lehet?

Ez egy hardware hiba lehet?

Figyelt kérdés
Windows 8 és Windows 7 (mind a kettő 64 bites)volt feltelepítve a Fujitsu Amilo Li 3710 laptopomra. A Windows 8-at használtam, amikor hirtelen elment a net és minden program elkezdett laggolni, újraindítottam, elkezdett tölteni a Windows 8 bootloader-e és bejött a kékhalál. Akárhányszor megpróbáltam mindig ezt csinálta. Aztán megpróbáltam a 64 bites Windows 7-et telepíteni pendrive-ról, megakadt a "Setup is starting" résznél, megpróbáltam a 32 biteset DVD-ről, ott ugyanez volt. Feltelepítettem a Linux Mint-et, azt használtam kb. egy hétig, most megint megpróbáltam a Windows 7-et telepíteni, de most se sikerült. Ez valami hardware probléma lehet?

2013. febr. 23. 18:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!