Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzor csere után nem...

Processzor csere után nem indul, miért?

Figyelt kérdés

Amd processzort cseréltem amit támogat az alaplap.

Csere utáni indításra még a BIOS sem mutatkozik. AM2 volt AM3 lett. Alaplap: Asrock N68C-S UCC


2013. febr. 26. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű biost kell frissítened.


Tedd vissza a régi procit, néz meg milyen verziójú biosod van, aztán az alaplap gyártójától töltsd le a frissebbet és frissítsd le.

Az egy dolog, hogy az alaplap támogatja az új procit, de sokszor csak egy bizonyos bios verzió fölött. Ha neked régebbi van, akkor nem fog menni.

2013. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát. Két DDR2-es RAM volt benne és nem egyeztek a frekvenciák. DDR2-es megegyező frekvenciájúakkal működik, és DDR3-assal egyező ill. különböző frekvenciájúakkal is működik. Nem az enyém a gép csak javítom és még ilyen szituációval nem találkoztam. Azért köszönöm. Azért írtam vissza mert remélem ez az infó valamikor jól jön valakinek. Szerintem a processzor foglalatok miatt lehet.
2013. febr. 26. 20:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs benne piezo, így nem tudott hangjelzést adni a BIOS.
2013. febr. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!