Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mien Laptop töltőt ajánlanátok...

Mien Laptop töltőt ajánlanátok egy Hp 620as típusra? Volt Amper Watt . Mm x . Mm stb mert igy elég béna vagyok ilyen téren HELP!

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

18.V 3.5A ~ 65W AC adaptere van.

Hová lett a gyári?

2013. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát tönkre ment azt ujjat akarok venni mert jótállás lement róla azt mikor rossz volt bele lett nyúlkálva házilag ugy is ment egy dbig azt már végleg halott. cimke töltön nincs mert le lett szedve am is régi volt nagyon. :/ meg az is érdekelne hogy hány mm a belső része a külső része ami jó lehetne esetleg?
2013. febr. 27. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben félek, h nem tudok segíteni. De ha elviszed a laptopot 1 alkatrész boltba (pesti vagy?), akkor ott keresnek Neked hozzávaló dugót.

Bp-i boltot tudok mondani többet is.

2013. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam csak hátha valaki esetleg tudná azért tetem fel ide a kérdést de köszi :)
2013. febr. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!