Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumiak közül melyiket...

Nokia Lumiak közül melyiket ajánlanátok? Ha cél: emailezés, youtube -facebook használat, és hogy skype viber stb ingyenes lehetőségek menjenek rajta? Hallottam némelyik típusra nem telepíthető.

Figyelt kérdés
Amúgy Iphonet is szerettem volna, de az árán kívül még ijesztettek azzal hogy ha nincs Apple pc otthon, nem tudom majd kihasználni....Előre is köszi aki válaszol.
2012. aug. 18. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Minimum Lumia 710.De ha skype-on kell a videocsevegés is, akkor csak a 900-nak van előlapi kamerája.
2012. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám a WP8-at.Szeptember 5-én mutatják be tehát karácsony előtt már ideérnek ezek a mobilok.Én is telefont akarok cserélni,úgyhogy én megvárom,mert biztos jó lesz.
2012. aug. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 610-re nem telepíthető jópár program a 256 MB RAM miatt. Szóval a 710-et ajánlom figyelmedbe.
2012. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
L710 minimum, de most már tényleg közel van a szeptember 5.-e, amikor bejelentik az új Nokiákat. Ha azok közül nem tetszik egyik se akkor a legjobb a L900-lesz. Mivel bejelentik az új csúcsmodelleket, így a régebbi Lumiák ára (610-900-ig) jelentősen apadni fog. ergo lehet, hogy a L900 lemegy 100 K alá. Most nem szabad Lumiát venni, mivel kb 2 héten múlva el kezd megint lefele menni az áruk, na akkor jó vétel lesz az összes!
2012. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek kösziii :)
2012. aug. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!