Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki találkozott már ilyen...

Valaki találkozott már ilyen problémával?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő: Be van kapcsolva a gépem, teszi a dolgát és minden szuper, aztán egyszer csak elmegy a kép, de úgy, hogy teljesen fekete. Mindezt úgy, hogy a számítógép be van kapcsolva, sőt még fel is kapcsol high performance módba, mert hallom hogy minden ventillátornak megnő a fordulatszáma. Ez az utóbbi két hétben kb 4-szer fordult elő. Ilyenkor nem tudok mit csinálni, nyomok egy reset gombot, hogy újrainduljon a gép. Viszont ma már sikerült elérnie azt, hogy nem reagált a reset gombra, mert amikor megnyomtam nem csinált semmit, ugyanúgy forogtak tovább a ventillátorok, és a kép is maradt fekete. A gombnak az érintkezése biztos jó, ugyanis az egerem jelezte, hogy történt valami, mert elkezdett villogni amikor próbáltam újraindítani.



Valaki esetleg találkozott hasonló helyzettel? Esetleg tippek, hogy vírus, vagy valami hardver hiba? Köszi!


2013. febr. 26. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen OS? napló mit ír?
2013. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Windows 7 64bit, eseménynaplóba mit nézzek? Azt írja egy kritikus hiba történt ma, pont az adott időpontban. Naplónév: Rendszer, Forrás: Kernel-Power, Esemény azonosító: 41, Felhasználó: SYSTEM


"A rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően. Ez a hiba azért fordulhatott elő, mert a rendszer nem válaszolt, összeomlott vagy váratlanul megszűnt az energiaellátása."

2013. febr. 27. 00:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben utánanéztem, ez a hiba üzenet miattam van, mert ugye lekellett kapcsolnom a tápot, mivel nem lehetett kikapcsolni rendesen.
2013. febr. 27. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!