Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu miatt elnémul a hang?...

Ubuntu miatt elnémul a hang? Találkozott valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Windows mellé Ubuntut raktam fel, mert sulihoz az kell, és mióta fent van, ha a fülhallgatót bedugom semmi hang, de amúgy meg szól simán minden. Ubuntuba mikor bejelentkezek alapból némára állítja mindig a hangot, meg max a fényerő, és külön le kell venni minden indításnál. Windowson már zenét sem tudok hallgatni, mert mindig át kéne jelentkezni beállítani a hangot ubuntun. Valami ötlet ? :) Google nem segített, már próbáltam :(

2013. febr. 27. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld tovább! Valószínűleg egy nem megfelelő ubi driver okozza. Mivel a kristálygömbömet már elpakoltam nem tudom megjósolni milyen alaplapod van és, hogy azon milyen a hangkártya, így kb magadra maradtál.
2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ööööö ubuntuhoz is fel kell rakni minden drivert, mintha ez lenne az első op.rendszer ? :D Bocs, nagyon kezdő vagyok linuxhoz, azt hittem felrakom és kész. Akkor frissítsek drivert , vagy valami ? :D Az alaplap meg ilyeneket ide írom mindjárt, ha szükséges, csak akkor át megyek windowsra :)
2013. febr. 27. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell felraknod minden drivert....de egy apt-get update nem artana ..hatha megtalalja magatol a hianyzo drivereket
2013. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem kell feltenni, és általában nem is nyúlkál bele a hardver működésébe és normálisan működik. Sajnos a te esetedben az "általában" nem működik és kénytelen vagy hegeszteni.
2013. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, azt megpróbálom ! Köszi :)
2013. febr. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!