Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emlékszik valaki erre a...

Emlékszik valaki erre a videojátékra?

Figyelt kérdés

[link]


Még annó az 576 kilobyte műsorban láttam ezt a játékot.A youtube-on megnéztem a műsor összes feltöltött részét de pont ezt nem találtam.Egy két rész hiányzott de mindegy.Arra emlékszem hogy a játékban sötétben is kellett mászkálni és akkor csak a szemek látszódtak. Igen ám csakhogy a sötétben ellenségek is voltak akik az életünkre törtek,akiknek szintén csak a szemeik voltak láthatók.Kb.ugyanakkorák voltak mint mi.De azthiszem a főgonosz sokkal nagyobb volt nálunk mert a szemei is nagyobbak voltak és ijesztőbbek.A mellékelt képen lerajzoltam ami az emlékeimből megmarad.Aki felismeri a kép vagy a leírás alapján kérem szóljon.Előre is köszönöm.



2013. márc. 1. 05:37
 1/1 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien segítettek! :S


Időközben megtaláltam...


http://www.youtube.com/watch?v=TYSODVZLMnw

2013. márc. 3. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!