Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért dobál le folyton az...

Miért dobál le folyton az asztalra játék közbe?

Figyelt kérdés
mikor játszok a egy játékkal (Far Cry3) 2 percenként ledob a játékról az asztalra, régóta játszok vele és idáig még nem volt ilyen ugyhogy gondolom nem a játék hibája (és ugye miután ledobott az asztalra utána vissza tudok lépni a játékba) mi lehet a gond ?

2013. márc. 4. 08:07
 1/10 detronic ***** válasza:

ledob ez azt jeleni átvált a desktopra és kiméretben megy tovább , vagy ki is lép belőle???

Ha lemegy alulra akkor valami másik folyamat a ludas. Próbálj meg minden más folyamatot kilőni a feladatkezelőben...

2013. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak ledobja tálcára a játékot és utána ujra megtudom nyitni és onnan folytatom ahol kidobott, kezdek a skype ra gyanakodni, köszi a válaszod
2013. márc. 4. 16:16
 3/10 anonim válasza:
szia! megoldódott már a gondod? nálam ugyanez a helyzet! nekem is van skype a gépemen, meg még steam is.
2013. okt. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia, nekem a WIFI kártya szoftvere volt a hibás, letöröltem a wifi ugyan ugy megy és már nem dobál le :)
2013. okt. 3. 13:57
 5/10 Hunor21 válasza:

Koszi, nekem is a wifi kartya szoftvere volt a hibas.

Nem tudom, hol volt a Tp-Linkes programozok esze.

2015. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
És hol találom én ezt a Wifi Kártya Szoftvert valaki segítene?
2015. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

milyen op rendszered van ?

Programok telepítése és törlése ott törölt a drivert (tp link ?)

2015. okt. 2. 05:13
 8/10 anonim válasza:
Win 7 Operációs rendszerem van és hol és milyen nevű fájlt kéne keresnem?
2015. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is a tp link baszakodik, akármivel játszok ledob. Sőt még a chromeból is ledobál a start menüre...
2015. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 XdDudi válasza:
Sziasztok!Nekem is ez a problémám !!! Valaki megtudná mondani hogy mi a tp link szfotverének fálj neve!
2015. dec. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!