Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha az van beállítva, h automat...

Ha az van beállítva, h automatikus frissítés akkor miért tölt és telepít napi szinten a gép? (xp)

Figyelt kérdés
és azt sem értem ha a szükséges frissítéseket tölti és telepít, annyi helyet foglal, h már az első után érezhetően lassabb a gép? tudom szükségesek a frissítések, de mennyire? nem elég fél évente? jelenleg inkább kikapcsoltam, h ne keressen, ne töltsön, ne telepítsen, csak ha én akarom.
2013. márc. 8. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha fél évente telepíted akkor is fölrakja ugyan azt csak egyszerre :D
2013. márc. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszcsi :), szóval ahol a part szakad :)
2013. márc. 8. 12:58
 3/12 anonim ***** válasza:

így is lehet mondani elvileg ezek biztonsági frissítések valószínűleg a tűzfalhoz tartoznak azért kell minden nap valami hülyeség hozzá.

amúgy nyugodtan kikapcsolhatod de azért valami vírusírtó nem árt amiben van tűzfal is. mondjuk teljesen mindegy mert akkor az tölt le frissítést minden nap :)

2013. márc. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

van vírusirtóm

de ahogy az elején figyelgettem minden második dolog amit letöltött arról szólt, hogy a gépem vagy a szoftverem hitelességét ellenőrző programok.. erre meg végképp szükség sincs a gép érdekében legalábbis nincs!

2013. márc. 8. 13:20
 5/12 A kérdező kommentje:
a tűzfalat nem tudom van e, azt sem tudom hogy kell megnézni
2013. márc. 8. 13:21
 6/12 anonim ***** válasza:
van Windows Defender a neve
2013. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Avast vírusirtóm van

most nézem át a progikat

a tűzfal az tűzfal néven fut?

2013. márc. 8. 13:29
 8/12 A kérdező kommentje:
vagy minden tűzfal Defender?
2013. márc. 8. 13:29
 9/12 A kérdező kommentje:
mert olyanom nincs
2013. márc. 8. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:

nem :D az avastnak is van tűzfala de ahhoz előfizetés kell.

a Windowsnak is van beépített tűzfala ami ingyenes. lényegében jó azis teszi a dogát. a Defender a kémprogramokat szűri ez is a tűzfal része. én írtam rosszul az előbb bocsi.

de lényegében ezért szügségesek a frissítések hogy ez megfelelően működjön.

2013. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!