Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mért nem tudom telepíteni a...

Mért nem tudom telepíteni a routert?

Figyelt kérdés

A telepítő CD-vel próbálkoztam,de az utolsó lépésnél mindig elakad. T-homeos internet van ADSL modemmel ezért connection type-nak a PPPoE-t választottam,ezzel nem lehet problémája. Az összes kábelt jó helyre dugtam és mindent bekapcsoltam. A "Verify router settings"-nél azonban mindig problémát jelez és nem megy tovább. Megoldásként azt javasolja,hogy ellenőrizzem,hogy jó connection type-ot adtam e meg. Mi lehet a probléma?

(egyébként a hálózatra minden indításkor külön,felhasználónévvel és jelszóval kell kapcsolódni,nem tudom,hogy ez lehet e a probléma forrása.)

A router típusa: TL-WR740N



2013. márc. 8. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,ezt a videót néztem,de sajnos a router hátulján nem találtam semmiféle IP címet.
2013. márc. 8. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

marmint a webes beallitasok elerese bongeszobol?

192.168.1.1 , altalaban

2013. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába írtam be a böngészőbe az IP-t nem hozott föl semmit,valamit biztos rosszul csinálok.:/
2013. márc. 8. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

itt van leiras:


[link]

2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget: ) Végül sikerült belépnem és mindent úgy csináltam ahogy le van írva,de mégse lett jó. Jobb lesz ha egy férfi ismerősöm segítségét kérem,mert ez nekem nagyon nem akar összejönni.
2013. márc. 8. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!