Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy ds-link 150Mbps...

Vettem egy ds-link 150Mbps Wireless N routert, hogy kell telepíteni?

Figyelt kérdés
Légyszi részletesen segítsen valaki, igen ds-link, nem d-link, nem tp-link! Tudom, h hol kell telepíteni, de sehogy sem sikerül, a 192.168.1.1 utáni belépés után minden kellene; köszi előre is :)
2012. dec. 22. 15:13
 1/10 Informatika (98) ***** válasza:
Valószínû úgy, ahogy minden routert, csatlakoztatod az Ethetnet kábelt az egyik LAN portba, a másik végét a gépbe ahonnan konfigurálni szeretnéd, a WAN portba, a szolgáltató által létesített vonalat, majd bekapcsolod a routert, a böngészôd keresöjébe beírod az IP címet, amit vagy az eszköz alján vagy a dobozon találsz, belépsz a router menüjébe ha van quick setup elvégzed, ha kábel neted van akkor a statikus IP-re ha ADSL akkor a PPOEP-re mészha kész akkor WPA2 Personal titkosítást állíts.... szûken ennyi.
2012. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
DS-Link? Arra a két napra amíg működik minek beállítani? Add el egy baleknak és vegyél egy normális márkát. Ha mindenképpen küzdeni akarsz vele, akkor RTFM!
2012. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Informatika (98) ***** válasza:
hát, ha eladod, Linksys-t ajánlok.
2012. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
tehát engem az érdekelne miket kell beállítani, és hol találom azokat, ill hogy vannak leírva angolul ezek, köszi!: )
2012. dec. 22. 20:27
 5/10 Informatika (98) ***** válasza:
a kapcsolási módot a Wireless settings-nél tudod állítani, a titkosítást pedig a Wireless Security opciónál tudod, a többit már leírtam! Sok Sikert, Kellemes Ünnepeket!
2012. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia nekem is ilyen típusom van.

Úgy tudod beállítani hogy a menüben kiválasztod:

1. Wireless Settings -> Wireless Basic Settings

2. Security Options -> és állítsd át WPA2-PSK[AES]-re.

3. PassPhrase = ide irhatod a Wifid jelszavát.

2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2 nap amíg működik? XD nekem már fél éve ez van és tökéletesen működik :)
2015. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ricsiHD válasza:
nekem már 5 éve van meg most romlott el... és 2 napig bírja grat
2016. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem is azóta megy :D
2016. okt. 22. 21:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor sikerült beállítani :)
2016. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!