Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Olyan problémám volna hogy...

Lambopremium kérdése:

Olyan problémám volna hogy van egy EPSON STYLUS DX 3850 nyomtatóm és amikor bekapcsolom akkor a első led villog és a fej ide oda megy és utána megáll és a bekapcsolo és a lap patron és a maradék 3 led villog mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
uj patronok vannak benne és kábel is lett cserélve

2013. márc. 9. 23:24
 1/3 anonim válasza:

Kicsit több infó kéne. :D

Drivere mit ír ki?

Utángyártott vagy gyári szett van benne?

USB kábel cseréltél? Ha igen ugyanoda dugtad e az újat ahol az elöző volt?


Epson gépeknél a 4 patronnak egyezni kell. Azaz vagy mind a 4 szín gyári, vagy mind utgy.


Elképzelhető, hogy elérted a gép maximálisan engedett oldalszámát általában 10.000 oldal ha azt elérted akkor kuka.


Van még egy trükk, nyomtatót kikapcsolod kihúzod belőle a tápot, és a bekapcsoló gombot nyomod 15mp-ig. Táp vissza bekapcsolod.


Vagy az is lehet, hogy le kell OK-ni, hogy új patron tettél bele.


Epsonok elég nyögvenyelősek. Remélem tudtam segíteni.

2013. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségedet akkor lehet hogy az a baj hogy én csak fekete patront cseréltem ki utgy ra de ha vissza teszem a gyárit mind a 4 gyári akkor is az mutatja hogy üresek a patronok de a szines patronokba még van de ha a fekete patron kifogy attól mi lehetne szinesen nyomtatni nem vagy letilt olyankor és nem lehet nyomtatni ?
2013. márc. 13. 08:55
 3/3 anonim válasza:

Ha a feka utgy a többi gyári, lehet vele gond.

Érdemes lecserélni mindet utgy-ra. Utána már lehet külön színenként cserélni.

Ha egy szín nincs a gépben, vagy úgy érzékeli a gép, hogy valami keverés van a patronok között, akkor letilt. Lehet nálad ez a probléma.

2013. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!