Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom törölni a megjelö...

Hogyan tudom törölni a megjelölésem, ha már törölték vagy nem elérhető a kép amin megjelöltek? A probléma, hogy az adatlapomon a "Fényképek (14) " fülecske ellenére, én valójában csak 6-ot tudok megjeleníteni és a maradék 8 számomra sem látható.

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 02:09
 1/1 anonim válasza:

Hú... ezt most én is kipróbáltam.


Feltöltöttem egy képet, megjelöltem magamat rajta, aztán az egész albumot töröltem. Továbbra is csak (4) fényképen vagyok megjelölve.


Ellenben nálam azt, amit most Nálad, az Üzeneteknél csinálta a Facebook. Azt hiszem (ha jól emlékszem) (2) darab olvasatlan üzenetet jelzett nekem hetekig a Face, pedig MINDEN üzenetem olvasott volt, nem volt Spam, és nem volt megjelölt Üzi sem. Sajnos nem tudom, mi történhetett, segíteni sem tudok neked, csak leírni a tapasztalatomat.


Úgy felidegeltem magamat, hogy hagytam a p*cs*ba, és töröltem :)

2011. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!