Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom törölni a...

Miért nem tudom törölni a BD-ROM meghajtót a gépemen (Win7-es)?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy került ez rá. El akarom távolítani de nem tudom mert hiába kattintok rá jobb klikkel hogy "Kiadás",nem történik semmi :(

2013. márc. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy virtuális meghajtó lesz. ha van a gépen pl. Daemon Tools, vagy hasonló pr. akkor azt indítsd el, és katt a meghajtó eltávolítására.
2013. márc. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Emberek ***** válasza:
100%
mert a "Kiadás" gomb a meghajtóban lévő lemezre vonatkozik. egyébként meg az első válaszoló teljesen jól leírta, hogy mit kell tenned ilyen esetben
2013. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Bement Daemon Tools-ba és ott nem találtam semmit:

[link]

2013. márc. 10. 16:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Bementem*
2013. márc. 10. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a Tálcaikonnál próbálkozz.
2013. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tálcaikon? Nekem a Daemon Tools ikonja az asztalra van kirakva,nem a tálcára. Vagy nem tudom most ezt hogy érted :S

Ha letörlöm és aztán visszarakom a Daemon Tools-t akkor vajon eltűnhet az F meghajtó?

2013. márc. 10. 16:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült eltávolítanom a BD-ROM meghajtót,úgy hogy újraraktam a programot és a Daemon Tools-on belül letöröltem! :D Köszönöm a válaszokat,mentek a zöld kezek
2013. márc. 10. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!