Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsol a monitor, mi...

Nem kapcsol a monitor, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

most vettem hasznaltan egy szamitogepet (elmeletileg minden mukodik rajta, sot ha nem sikerul megcsinalni visszavasarolja..) aminek az a baja, hogy a monitor nem kapcsol, mintha nem lenne osszedugva a geppel (no connection). csereltem benne vidikartyat, tapot, atneztem/mozgattam az osszes kabelt de semmi..a gep szepen elindul es megy, hallhatoan semmi baja..monitor nem ad ki semmilyen figyelmezteto pittyegest sem..mi lehet a baja? (elnezest az ekezetek hianyaert, de mobilrol vagyok)

elore is koszonom


2013. márc. 12. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló gépet javítottam a hétvégén ott is a monitor nem kapcsolódott be. Ami monitorod van az LCD vagy a régi képcsöves technika. DVI átalakítóval is nézted e már.

[link]


a videokártyához kell e plusz áramot vezetni mert ha kell akkor azért nem kapcsol be a monitor.

[link]

2013. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
regi monitor es probalkoztam atalakitoval (csak azzal "megy") vidikartyahoz pedig van aram vezetve, a rajta levo ventillator porog is
2013. márc. 12. 09:39
 3/6 anti paladin ***** válasza:
Jobb híján próbáld ki másik géppel a monitort és/vagy cseréld ki a monitor kábeleit is. Ezzel máris kiszűrheted, hogy a monitorral vagy a géppel van-e gond.
2013. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, ez kimaradt..probaltam masik monitorral is es ugyan ez volt a gond
2013. márc. 12. 10:30
 5/6 anti paladin ***** válasza:
Nos, ha másik monitorral és annak saját kábeleivel sem ad képet akkor a géppel lesz baj. Ami lehet, hogy a kari halt meg vagy az alaplap. Az nem jelent sokat, hogy mennek a ventik. Sajna nincs más lehetőség, ki kell próbálni másik vid. karival, ill. a vid. karit kipróbálni másik géppel.
2013. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
irtam hogy csereltem benne vidikartyat. en is alaplapra gyanakszom, mas szerintem nem lehet
2013. márc. 12. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!