Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Input not support üzenet...

Input not support üzenet windows 7 telepítésekor, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nem rég lépett fel egy problémám a windows 7 telepítésekor. Miután elkezd bebootolni a rendszer és elindítaná a telepítést a win 7 lemez, a monitor sötét marad és csak egy "input not supported" üzenet villog a képernyőn. Érdekes jelenség, mert azelőtt volt már fent windows 7 a gépen, s ha jól emlékszek ugyan az a 9600-os kártya volt bent. Vajon mi lehet a megoldás. Segítségeteket előre is köszönöm.
2013. márc. 12. 21:55
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nem akarok neked nagyon hülyeséget írni ,de pár hónappal ezelőtt ugyanez volt a problémám.. sehogy sem működött ,ha kivettem belőle a videokártyát ,akkor normálisan bebootolt ,és ha betudtam lépni a rendszerbe ,letöröltem az illesztőprogramot, ismét normálisan bebootolt, de ahogy visszaraktam ,már megint az előbbi... nemtudtam vele semmit csinálni ,xp -nél nem csinálta ezt és azt raktam rá... később (pár napja) pendrive -ról telepítettem a Windowsz7 Ultimate -t ,és most normálisan működik :) Egyébként a videokártya (ha számnít) : Nvidia Geforce GT520


Én is feltettem majdnem ezt a kérdést ugyanitt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..

2013. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!