Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » újra akarom rakni a win7-et....

újra akarom rakni a win7-et. Van olyan progi amivel ki lehet menteni a mostan állapotot, úgy hogy valami hasonlót vissza lehessen állítani utána?

Figyelt kérdés

tehát azt akarnám hogy legyen egy friss rendszer, de mondjuk a háttér, a mentett jelszavak, a könyvjelzők megmaradjanak. Tehát úgymond megmaradjon ez a "belakott" rendszer.

Próbálgattam a sok rendszertisztítót, de már 1,5 éves a rendszer, ideje újratenni szerintem



2013. márc. 13. 16:17
 1/8 uhh... válasza:
Szerintem nincs de ha ugyanaz a progi akkor minden meg lessz benne (ha az alap képek közt van a háttér stb.)
2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem gyári háttér van, de nem is ez a lényeges igazából, hanem hogy a már belakott rendszeremet nem akarom egy full szűz rendszerre cserélni, de újratenni meg nem ártana
2013. márc. 13. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
így semmi értelme újrarakni.
2013. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
most tedd be a win lemezt,bejön egy ablak.ne a telepítést válaszd,hanem a frissítést.
2013. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha frissíti az nem egy szűz tiszta rendszer lesz. Akkor jársz a legjobban, ha simán formázod a rendszert tartalmazó meghajtót, feltelepítgetsz mindent, újra "belakod" a rendszert, és amikor ezek megvannak akkor csinálsz egy image filet a rendszerről Acronis Image Tools-al vagy Ghost-al. Mondjuk ez helyigényes de legalább amikor legközelebb újraraknád akkor már lesz megoldásod. Nem tudok nagyon más tippet erre.
2013. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az acronis true image-os megoldást támogatom, én is használom. Csak az acronis nem olcsó program. A ghost meg mégannyira sem sajnos.

De egyszer kell csak megvenni és többé nem kell üres oprendszerrel kezdeni.

2013. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor az a legjobb megoldás, ha ez a rendszer bukó, és csinálok az újról egy másolatot?
2013. márc. 13. 22:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Így van.

Amúgy amíg itt izéltél én újra is raktam a kicsit belakott win7-emet recovery partíciórólés újra be is laktam. Most teszi fel az utolsó update-eket az office-hoz, aztán olyan, mint volt, csak jobb.

2013. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!