Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy AMD Athlon II X2 260-nak...

Egy AMD Athlon II X2 260-nak 20-25 fokos szobahőmérséklettel gyári hűtővel 100%-on hány fokosnak kell lennie?

Figyelt kérdés
3.20 ghz magonként és félek mert alapjárat 45-50 fok és a most 100%-on femelegszik 100 fok fölé.(persze kikapcsolt).Ez egyszer történt meg azelőtt nem figyeltem a hőmérsékletet de egy vírusírtás is 60 fokosra hevíti.Egy CoD MW3 meg 75-90 fokosra(az első low grafikán a második normálon).Tudom hogy nem egy gamer PC 1 gb ddr3-mas vidikártyával de szerintem nem kéne így felmelegednie.

2013. márc. 15. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

alapjáraton: 30-35Cº

10 perc-ig, 100% terhelésel: 65-70Cº

2013. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen az AMD honlapján fellelhető üzemi hőmérsékleti adatokon belül kell maradjon. Ha ez nem így van, azt jelenti, h elégtelen a hűtés. Lehet, h egy hátlapi ventilátor megoldja a problémát, mivel segíti a felmelegedett levegő távozását a házból. De lehet, h csak egy komolyabb proci hűtő fogja meghozni a kívánt eredményt.
2013. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz hát akk ez a hűtő nagyon rossz.Biztos hogy ki lesz cseélve és még a házba is veszek egy hűtőt.Köszi a válaszokat.
2013. márc. 15. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ember, 100 fok fölött a proci?! Ha lekapcsolta a gépet a hővédelme, akkor szted az még üzemi hőmérséklet lehet?
2013. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem.Csak azt nem tudom hogy egyáltalán milyen hűtőt vegyek hozzá hogy normális legyen és a max 55-60 fok legyen.Ez megfelel szerintetek?

[link]

2013. márc. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!