Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Airmail-es szállítással...

Airmail-es szállítással biztonságos netbookot rendelni Kínából?

Figyelt kérdés
Szóval Kínából szeretnék netbookot rendelni- még soha nem rendeltem külföldi oldalról, ez lenne a első, azért kérdem. És nem tudom,h így biztonságban (egészben, nem ripityára törve) érkezne-e meg... Szerintetek? Tapasztalatok? Egyébként az oldal a chinabuye.

2013. márc. 15. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg figyelnek azért ők erre, inkább arra figyelj, hogy kell e rá vámot fizetni mivel az EUn kívülről rendeled lesz rajta valami vám amit a weboldalak nem szoktak feltüntetni
2013. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

a vám eddig eszembe sem jutott... na majd utána érdeklődöm, köszi ezt is :)

és egyébként a fizetés hogy megy, nem tudod? mármint ugyebár dollárban kell fizetni, nekem meg forint van a számlámon... :D (na remélem érthető a problémám :D)

2013. márc. 15. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan és honnan rendelsz például:

ha én az e-bay ről rendelek paypal al egy dolgot akkor a paypal a napi középárfolyamon fogja átváltani ha ugyanezt simán kártyáról húzva teszed akkor az oldal mondja meg szerinte mi a napi középárfolyam.... elviekben egyforma a kettő... elviekben

2013. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké, nagyon szépen köszönöm, h segítettél! :))
2013. márc. 15. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Airmail = Magyar Posta


Sok helyen írják, hogy csak akkor válasszák ezt az opciót, ha nem probléma a több hónapig tartó várakozás, a csomagok gyakran ELVESZNEK (!!!). Én is rendeltem már Kínából, és 1 hónapig volt Budapesten vámkezelés alatt. Szétszakadt volt a csomagolás, mire hozzám megérkezett.


Meg persze neked a gari érvényesítése is problémás lesz, mert vissza kell küldened Kínába, ami nem 2 forint.

2013. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked is! :) még meggondolom egyébként, h rendelek-e, mert eléggé macerásnak találom a dolgot...
2013. márc. 15. 22:21
 7/8 kgaba88 válasza:
20 $ alatt nem kell vámot fizetni. Én amikor 60 $-ért rendeltem okostekefont, a kínaiak rendesek voltak - ráírták a csomagra, hogy elektronikai eszköz, ára 18 $. Így nem kellett vámot fizetnem, meg 3 hét alatt megjött a cucc sértetlenül.
2013. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak is! :) egyébként már megrendeltem :)
2013. márc. 26. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!