Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2013 ban mennyibe kerül egy...

Trafó Lászlo kérdése:

2013 ban mennyibe kerül egy Windows telepítés pc-re?

Figyelt kérdés

Driverekkel együtt,és pár programmal,nero,deamon tools,Total C..,winZip,zene player,kodek,filmekhez player,

böngésző,java,flash player,acrobat reader,és egy vírus kergető,csak kíváncsiságból érdekelne:)


2013. márc. 23. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést fel tudtad tenni itt a gyakorikérdéseken, akkor van annyi számítástechnikai ismereted, hogy ennek a leírásnak az elolvasása után magad is megcsináld, teljesen ingyen.


[link]

2013. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem az ára érdekel,köszi hogy próbálsz segíteni,de az nem érdekel,csak hogy köbö mennyibe kerül az amit kérdeztem:)
2013. márc. 23. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
A licenszért fizetsz igazából, a telepítés az elhanyagolható, mert barom egyszerű.
2013. márc. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anti paladin ***** válasza:
Ismerősöm kb. 2e kap gépenként valami világvégi kis faluban, magánemberként. Üzletekben ez olyan 3-5e amit eddig láttam.
2013. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2e az korrekt ár,na de kinek? itt ahol élek már 2008 ban 5 e ft volt egy telepítés és ez nem szervízes,hanem magán személy:)és ha nem volt driver lemez az még 2-3 e pluszban

haver gépét 10 e ért akarták telepíteni :D

2013. márc. 23. 22:40
 6/11 A kérdező kommentje:

Én 2004 óta javítgatok pc-t laptopokat hobbi szinten és ingyen, legtöbb az csak ismerős,na de már ott tartok hogy minden szemetet ide hordanak,olyanok is akiket nem ismerek,persze én adjak mindent:D kölcsön

lehet nyitnom kellene egy pc szervízes boltot nem tudom

van itt egy öregebb bácsi az is javít de kb úgy hogy kicserél mindent újra a gépben:) és sajnos sokan bedőlnek neki,hogy mindent cserélni kell:))

mellé még drága is:)

2013. márc. 23. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség volt részedről megemlíteni ezeket:

",nero,deamon tools,Total C..,winZip,zene player,kodek,filmekhez player,

böngésző,java,flash player,acrobat reader,és egy vírus kergető" Ebből pár fizetős program.

2013. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mindenből van free:)
2013. márc. 23. 23:05
 9/11 anti paladin ***** válasza:
Ha ennyi szir-szar gyűlik fel akkor időhiányra hivatkozva utasítsd el egy részét vagy kérj érte egy minimális összeget. Mondjuk 2-3e-t. :) Meglepően hamar elkezdenek fogyni a népek. :)
2013. márc. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2 és 5 ezer forint között kérnek szerintem átlagosan a boltok. 3 ezer az teljesen korrekt ár.
2013. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!