Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Co-op játékot akarunk tolni,...

ShankooO kérdése:

Co-op játékot akarunk tolni, eredeti játékkal persze, haverokkal XBOX 360-on, de valami probléma van. Mi a hiba?

Figyelt kérdés
"Your gamer profile does not have the correct permissions to access xbox live functionality." Szóval nincs jogosultságom, pedig tudtommal a Co-op játékhoz nem kell gold előfizetés. Valaki ötlet?

2013. márc. 24. 16:49
 1/6 miért.én? ***** válasza:
Live-on keresztül mindenképp kell a gold.
2013. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A co-op játékhoz kell a gold tagság mindig is kellett.
2013. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem live-on keresztul, hanem két kontrollerrel, egymás mellett, h világos legyen. :DDD
2013. márc. 24. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégis kell.
2013. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak ha van Off line mód a játékon a Gears Of War 2 volt ilyen szerintem mostanában nem gyártanak ilyen játékokat a Borderlands 2-vel is csak úgy tudsz egy gépen két kontrollerrel játszani ha van Gold Live-od.
2013. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem értek még ehhez az xbox témához, de kérdezve tanul az ember. :)
2013. márc. 25. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!