Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Core2Quad Q6600as processz...

Egy Core2Quad Q6600as processzorom vanna Astrock 775 ős alaplapomban de a processzor elégnagy hőfokon van. A négymagós processzoroknál ez normális az ijen magas hőfók?

Figyelt kérdés

Ha csak internetezem és böngészkedem a neten akkor a processzor 50-55 fokig meggy,de ha játszok 1-2 órát akkor 70-75 fokigis felmegy a hőfok.

Ez normálissa Core2Quad processzoroknál vagy alacsony hőfokon kéne legyen?

A DualCore processzorm az 35-45 fokig ment de miotta átváltottam a 4 magósra nagyobb hőfoku minta 2 magóse.

A négyagós q6600 asra raktam pasztát de nem segitett valami sokat akkoris 55 foku ha nem csinálok a gépel semmit.

Az alaplapomon meg sajnosa feszültséget nem lehet lejebb rakni,de ezza nagy hőfők nem fogja elrontani az alaplapot ami egy AstrockG41-VS3 R2.0?

Előző alaplapom az G31M-ES2l volt de abbacsak a 45nm es procik mehetek éssa Q6600 as az 65nm es és a Gigabites lapom elromlott,ezza perocesszor végezhette akkorki?

Az Astrockost nem fogja ?


2013. márc. 25. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
70-75°C egyáltalán nem vészes. Hátlapi ventilátorod van?
2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hátlapi ventilátor az nincs meg nemis tudom azt hogy kell elképzelni és azt hova kell beszerelni a számitógépházban.

Csak sima Processor hőtőm van amia gyári inteleshez hasonlit csak más márkáju.

Deha beszerzek azta hátlapi ventilátort amit mondtál az mire jó?azzis hűtiméga processzort?mennyiért lehet ojat kapni?hamég egy ojatis hozzárakok a géphez nem lesz hangósabba gép még plusz tőle?

2013. márc. 25. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább a ház hátuljára, a szellőző nyilásra kell szerelni a hátlapi ventilátort. Nem lesz feltétlenül zajosabb, ha jóféle ventit veszel és előtétezve építed be. Kb. 2000 f/perc bőven elég, h a felmelegedett levegőt kihajtsa a házból, így nem fogsz aggódni, h 75°C a procid. Le fog menni kb. 8-10°C-kal a hőmérséklete. :)

Ára - minőségtől függően - 1-3eFt, kb.

2013. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is q6600asom van de 65 fok fölé nem megy, pedig néha izzasztom rendesen.
2013. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!