Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történhetett a gépemmel,...

Mi történhetett a gépemmel, hogy akadoznak rajta azok a játékok amik régebben simán futottak? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap újratelepítettem a Win7-et a laptopomon, mert már ideje volt, és akadozva futottak a játékaim (Risen 2, Far Cry 3) amik azelőtt simán. De most is éppúgy akadoznak, mi lehet a gond szerintetek? //i3-2,26GHz, 4Gb DDR2, GeForce gt 325M 1Gb//

2013. márc. 26. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Drivereket tisztességesen feltetted?
2013. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, legújabb Nvidia driver, + notebookos DvD-ről a segéd driverek, és még egy optimalizáló progit is lefuttattam :S
2013. márc. 26. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Túlmelegedés esetén a laptopok lejjebb húzzák a VGA órajelét, így csökkentve a termelődő hőt és a VGA teljesítményét is. Nem melegszik nagyon? Nekem is volt laptopom és egyik pillanatról a másikra kezdett el iszonyatosan akadni a CS:S. Far cry 3 ráadásul nagyon teljesítmény igényes és gyorsan felfűti a kártyát.
2013. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nemhinném h túlmelegszik, mert nem lesz hangosabb a ventilátor, nemlesz zajosabb a gép, és mint írtam nemrég, kb egy hete még teljesen simán futottak. :S
2013. márc. 26. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Az optimalizáló program az mit csinált?
2013. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ashampoo WinOptimizer 10 a neve, elindítottam és lefuttatott egy tesztet magától, aztán kiírta mennyi fájl van ami lassíthajta a gépet, és elindítottam a kijavitást, kb ennyi volt.
2013. márc. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!